Reviewer Notes (1.0.0-rc1) - en to sr translation catalogue (11 entries)

en: Status
sr: Статус

en: Delete
sr: Избриши

en: Operations
sr: Операције

en: Settings
sr: Подешавања

en: Path
sr: Путања

en: Manage
sr: Управљај

en: ID
sr: ИД

en: Created
sr: Направљено

en: Filter
sr: Филтрирај

en: Pattern
sr: Образац

en: Changed
sr: Промењен
