Reviewer Notes (1.0.0-rc1) - en to ta translation catalogue (13 entries)

en: Status
ta: நிலை

en: Delete
ta: அழி

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Tags
ta: குறிச்சொற்கள்

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: Path
ta: பாதை

en: Manage
ta: நிர்வகிக்கவும்

en: Created
ta: உருவாக்கப்பட்டது

en: Filter
ta: வடிகட்டி

en: Delete all
ta: அனைத்தையும் நீக்குக

en: Changed
ta: மாற்றப்பட்டது

en: Select
ta: தேர்ந்தெடு

en: Report
ta: அறிக்கை
