Reviewer Notes (1.0.0-rc1) - en to ur translation catalogue (9 entries)

en: Status
ur: حالت

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Operations
ur: معاملات

en: Tags
ur: ٹیگز

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Path
ur: پاتھ

en: ID
ur: شناخت

en: Filter
ur: فلٹر

en: Delete all
ur: سب کو حذف کریں
