Reviewer Notes (1.0.0-rc2) - en to be translation catalogue (12 entries)

en: Status
be: Статус

en: Delete
be: Выдаліць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Tags
be: Катэгорыі

en: Settings
be: Налады

en: Path
be: Сцежка

en: Manage
be: Кіраваць

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Created
be: Створана

en: Filter
be: Фільтраваць

en: Delete all
be: Выдаліць усё

en: Select
be: Выбраць
