Reviewer Notes (1.0.0-rc2) - en to bs translation catalogue (7 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Operations
bs: Operacije

en: Tags
bs: Tagovi

en: Settings
bs: Postavke

en: Path
bs: Putanja

en: Created
bs: Kreiran

en: Delete all
bs: Obriši sve
