Reviewer Notes (1.0.0-rc2) - en to da translation catalogue (12 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Operations
da: Handlinger

en: Settings
da: Indstillinger

en: Path
da: Sti

en: Manage
da: Administration

en: Created
da: Oprettet

en: Delete all
da: Slet alle

en: Note
da: Bemærk

en: Pattern
da: Mønster

en: Changed
da: Ændret

en: Select
da: Vælg

en: Report
da: Rapport
