Reviewer Notes (1.0.0-rc2) - en to et translation catalogue (14 entries)

en: Status
et: Olek

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: Tags
et: Sildid

en: Settings
et: Seaded

en: Path
et: Tee

en: Manage
et: Halda

en: Created
et: Loodud

en: Filter
et: Filtreeri

en: Delete all
et: Kustuta kõik

en: Pattern
et: Muster

en: Changed
et: Muudetud

en: Select
et: Vali

en: Report
et: Teavita
