Reviewer Notes (1.0.0-rc2) - en to gu translation catalogue (10 entries)

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Path
gu: પાથ

en: Filter
gu: ફિલ્ટર

en: Delete all
gu: બધું કાઢી નાખો

en: Changed
gu: બદલ્યું

en: Select
gu: પસંદ કરો

en: Report
gu: અહેવાલ
