Reviewer Notes (1.0.0-rc2) - en to he translation catalogue (14 entries)

en: Status
he: סטטוס

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Tags
he: תגיות

en: Settings
he: הגדרות

en: Path
he: מיקום

en: Manage
he: ניהול

en: Created
he: נוצר

en: Filter
he: סינון

en: Delete all
he: מחק הכל

en: Note
he: הערות

en: Pattern
he: פורמט

en: Changed
he: השתנה

en: Select
he: בחר
