Reviewer Notes (1.0.0-rc2) - en to hu translation catalogue (18 entries)

en: Status
hu: Állapot

en: Delete
hu: Törlés

en: Operations
hu: Műveletek

en: Tags
hu: Címkék

en: Settings
hu: Beállítások

en: Path
hu: Útvonal

en: Manage
hu: Kezelés

en: ID
hu: Azonosító

en: Created
hu: Létrehozva

en: Filter
hu: Szűrő

en: Delete all
hu: Mindegyik törlése

en: Note
hu: Megjegyzés

en: Pattern
hu: Minta

en: Changed
hu: Módosítva

en: Select
hu: Kiválasztás

en: Report
hu: Beszámoló

en: Delete selected
hu: Kiválasztott törlése

en: URL rules
hu: Webcímszabályok
