Reviewer Notes (1.0.0-rc2) - en to hy translation catalogue (10 entries)

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Tags
hy: Թեգեր

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Path
hy: Ուղի

en: Manage
hy: Կառավարում

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Filter
hy: Ֆիլտր

en: Delete all
hy: Ջնջել բոլորը
