Reviewer Notes (1.0.0-rc2) - en to is translation catalogue (11 entries)

en: Status
is: Staða

en: Delete
is: Eyða

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Tags
is: Efnisorð

en: Settings
is: Stillingar

en: Path
is: Slóð

en: Manage
is: Stjórnun

en: ID
is: Kenni

en: Created
is: Stofnað

en: Filter
is: Sía

en: Delete all
is: Eyða öllu
