Reviewer Notes (1.0.0-rc2) - en to ka translation catalogue (10 entries)

en: Status
ka: სტატუსი

en: Delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Tags
ka: ტეგები

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Path
ka: გზა

en: Manage
ka: მართვა

en: Created
ka: შექმნილია

en: Filter
ka: ფილტრი

en: Delete all
ka: ყველას წაშლა
