Reviewer Notes (1.0.0-rc2) - en to lt translation catalogue (14 entries)

en: Status
lt: Būsena

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Tags
lt: Raktažodžiai

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Path
lt: Kelias

en: Manage
lt: Valdyti

en: Created
lt: Sukurta

en: Filter
lt: Filtruoti

en: Delete all
lt: Ištrinti visas

en: Pattern
lt: Šablonas

en: Changed
lt: Pakeista

en: Select
lt: Pasirinkti

en: Report
lt: Ataskaita
