Reviewer Notes (1.0.0-rc2) - en to nl translation catalogue (15 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Tags
nl: Labels

en: Settings
nl: Instellingen

en: Path
nl: Pad

en: Manage
nl: Beheren

en: Created
nl: Aangemaakt

en: Delete all
nl: Alles verwijderen

en: Note
nl: Notitie

en: Pattern
nl: Patroon

en: Changed
nl: Gewijzigd

en: Select
nl: Selecteren

en: Report
nl: Rapport

en: Delete selected
nl: Verwijder geselecteerde

en: URL rules
nl: URL-regels
