Reviewer Notes (1.0.0-rc2) - en to nn translation catalogue (7 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Path
nn: Sti

en: Created
nn: Laga

en: Filter
nn: Filtrer

en: Delete all
nn: Slett alt
