Reviewer Notes (1.0.0-rc2) - en to sk translation catalogue (13 entries)

en: Status
sk: Stav

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: Tags
sk: Značky

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Path
sk: Cesta

en: Manage
sk: Spravovať

en: Created
sk: Vytvorené

en: Delete all
sk: Odstrániť všetko

en: Note
sk: Poznámka

en: Pattern
sk: Vzor

en: Changed
sk: Zmenené

en: Select
sk: Zvoľte
