Reviewer Notes (1.0.0-rc2) - en to sl translation catalogue (8 entries)

en: Status
sl: Stanje

en: Delete
sl: Izbriši

en: Operations
sl: Operacije

en: Tags
sl: Oznake

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Path
sl: Pot

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: Delete all
sl: Izbriši vse
