Reviewer Notes (1.0.0-rc2) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: Status
ta: நிலை

en: Delete
ta: நீக்குக

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Settings
ta: அமைப்புகள்

en: Path
ta: பா​தை

en: Filter
ta: வடிகட்டி

en: Delete all
ta: அனைத்தையும் நீக்குக
