Reviewer Notes (1.0.0-rc2) - en to th translation catalogue (11 entries)

en: Status
th: สถานะ

en: Delete
th: ลบ

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Path
th: ตำแหน่งพาธ

en: Manage
th: จัดการ

en: ID
th: ไอดี

en: Created
th: สร้างเมื่อ

en: Delete all
th: ลบทั้งหมด

en: Pattern
th: รูปแบบของ

en: Changed
th: เปลี่ยน

en: Select
th: เลือก
