Reviewer Notes (1.0.0-rc2) - en to tr translation catalogue (15 entries)

en: Status
tr: Durum

en: Delete
tr: Sil

en: Operations
tr: İşlemler

en: Tags
tr: Etiketler

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Path
tr: Yol

en: Manage
tr: Yönetim

en: Created
tr: Oluşturulma

en: Filter
tr: Süzgeç

en: Delete all
tr: Hepsini sil

en: Pattern
tr: Örüntü

en: Changed
tr: Değişti

en: Select
tr: Seç

en: Report
tr: Rapor

en: Delete selected
tr: Seçileni sil
