Reviewer Notes (1.0.0-rc2) - en to ug translation catalogue (9 entries)

en: Status
ug: ھالەت

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Tags
ug: خەتكۈشلەر

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Path
ug: نۆۋەتتىكى ئورۇن

en: Created
ug: قۇرۇلدى

en: Filter
ug: سۈزۈش

en: Delete all
ug: ھەممىنى ئۆچۈرۈش
