Reviewer Notes (1.0.0-rc2) - en to uk translation catalogue (16 entries)

en: Status
uk: Стан

en: Delete
uk: Видалити

en: Operations
uk: Операції

en: Tags
uk: Теґи

en: Settings
uk: Налаштування

en: Path
uk: Шлях

en: Manage
uk: Керування

en: Created
uk: Створено

en: Filter
uk: Фільтр

en: Delete all
uk: Видалити все

en: Note
uk: Примітка

en: Pattern
uk: Шаблон

en: Changed
uk: Змінено

en: Select
uk: Вибір

en: Report
uk: Звіт

en: Delete selected
uk: Видалити вибране
