Reviewer Notes (1.0.0-rc2) - en to eo translation catalogue (10 entries)

en: Status
eo: Stato

en: Delete
eo: Forigu

en: Operations
eo: Operacioj

en: Tags
eo: Etikedoj

en: Settings
eo: Agordoj

en: Path
eo: Vojo

en: ID
eo: Identigilo

en: Created
eo: Kreita

en: Filter
eo: Filtrilo

en: Delete all
eo: Forigu ĉiujn
