Reviewer Notes (1.0.0-rc2) - en to eu translation catalogue (14 entries)

en: Status
eu: Egoera

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Tags
eu: Etiketak

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Path
eu: Bide-izena

en: Manage
eu: Kudeatu

en: ID
eu: IDa

en: Created
eu: Sortua

en: Filter
eu: Iragazkia

en: Delete all
eu: Ezabatu guztia

en: Note
eu: Oharra

en: Changed
eu: Aldatuta

en: Select
eu: Aukeratu
