Reviewer Notes (1.0.0-rc2) - en to fi translation catalogue (15 entries)

en: Status
fi: Tila

en: Delete
fi: Poista

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Tags
fi: Tagit

en: Settings
fi: Asetukset

en: Path
fi: Polku

en: Manage
fi: Ylläpidä

en: Created
fi: Luotu

en: Filter
fi: Suodatus

en: Delete all
fi: Poista kaikki

en: Note
fi: Huomaa

en: Pattern
fi: Kuvio

en: Changed
fi: Muuttunut

en: Select
fi: Valitse

en: Report
fi: Raportoi
