Reviewer Notes (1.0.0-rc2) - en to fil translation catalogue (9 entries)

en: Status
fil: Kalagayan

en: Delete
fil: Tanggalin

en: Operations
fil: Mga operasyon

en: Tags
fil: Mga etiketa

en: Settings
fil: Mga pagtatakda

en: Path
fil: Landas

en: Created
fil: Inilikha

en: Filter
fil: Salain

en: Delete all
fil: Tanggalin lahat
