Reviewer Notes (1.0.0-rc2) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Operations
jv: Operasi

en: Tags
jv: Tautan

en: Settings
jv: Sétingan

en: Created
jv: Digawé

en: Filter
jv: Saring
