Reviewer Notes (1.0.0-rc2) - en to kk translation catalogue (9 entries)

en: Status
kk: Жағдайы

en: Delete
kk: Өшіру

en: Operations
kk: Операциялар

en: Tags
kk: Тэгтар

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Path
kk: Жол

en: Created
kk: Құрылған

en: Filter
kk: Фильтрле

en: Delete all
kk: Бәріні жою
