Reviewer Notes (1.0.0-rc2) - en to mn translation catalogue (9 entries)

en: Status
mn: Төлөв

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Tags
mn: Тагууд

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Path
mn: Зам

en: Created
mn: Үүссэн

en: Filter
mn: Шүүлтүүр

en: Delete all
mn: Бүгдийг устгах
