Reviewer Notes (1.0.0-rc2) - en to oc translation catalogue (14 entries)

en: Status
oc: Estatut

en: Delete
oc: Suprimir

en: Operations
oc: Accions

en: Tags
oc: Etiquetas

en: Settings
oc: Paramètres

en: Path
oc: Camin

en: Manage
oc: Gerir

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Created
oc: Creat(ada)

en: Filter
oc: Filtrar

en: Delete all
oc: Suprimir tot

en: Pattern
oc: Motiu

en: Changed
oc: Modificat

en: Select
oc: Seleccionar
