Reviewer Notes (1.0.0-rc2) - en to sq translation catalogue (9 entries)

en: Status
sq: Gjendja

en: Delete
sq: Fshij

en: Operations
sq: Operacionet

en: Tags
sq: Etiketat

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Path
sq: Pozicioni

en: Created
sq: Krijuar

en: Filter
sq: Filtri

en: Delete all
sq: Eleminoi të gjithë
