Reviewer Notes (1.0.0-rc2) - en to sv translation catalogue (15 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Operations
sv: Funktioner

en: Tags
sv: Etiketter

en: Settings
sv: Inställningar

en: Path
sv: Sökväg

en: Manage
sv: Hantera

en: Created
sv: Skapad

en: Filter
sv: Filtrera

en: Delete all
sv: Radera allt

en: Pattern
sv: Mönster

en: Changed
sv: Ändrad

en: Select
sv: Välj

en: Report
sv: Rapportera

en: Delete selected
sv: Radera markerade

en: Export CSV
sv: Exportera CSV
