Reviewer Notes (1.0.0-rc2) - en to vi translation catalogue (15 entries)

en: Status
vi: Trạng thái

en: Delete
vi: Xóa

en: Operations
vi: Thao tác

en: Tags
vi: Thẻ

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Path
vi: Đường dẫn

en: Manage
vi: Quản lý

en: ID
vi: Mã

en: Created
vi: Tạo bởi

en: Filter
vi: Lọc

en: Delete all
vi: Xóa tất cả

en: Note
vi: Ghi chú

en: Pattern
vi: Mẫu

en: Changed
vi: Đã thay đổi

en: Select
vi: Chọn
