Reviews (1.0.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (19 entries)

en: Status
ar: الحالة

en: Delete
ar: حذف

en: Submit
ar: إضافة

en: Author
ar: المؤلف

en: Enabled
ar: مفعل

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: Edit
ar: تحرير

en: Settings
ar: الإعدادات

en: View
ar: عرض

en: Updated
ar: التحديث

en: Created
ar: الإنشاء

en: Authored by
ar: ألّفه

en: Other
ar: آخر

en: published
ar: منشور

en: Changed
ar: تم التغير

en: Oldest first
ar: الأقدم أولاً

en: not published
ar: غير منشور

en: Review
ar: المراجعة
