Reviews (1.0.0-alpha1) - en to kk translation catalogue (15 entries)

en: Status
kk: Жағдайы

en: Delete
kk: Өшіру

en: Submit
kk: Жіберу

en: Author
kk: Автор

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: View
kk: Қарау

en: Created
kk: Құрылған

en: Authored by
kk: Автор

en: Other
kk: Басқа

en: published
kk: жарияланған

en: not published
kk: жарияланбаған
