Reviews (1.0.0-alpha1) - en to ne translation catalogue (14 entries)

en: Status
ne: अवस्था

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Submit
ne: बुझाउनुहोश

en: Author
ne: लेखक

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Settings
ne: व्यवस्था

en: View
ne: दृश्य

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: Authored by
ne: लेखक

en: published
ne: प्रकासित भएको

en: not published
ne: प्रकासित नभएको
