Reviews (1.0.0-beta1) - en to ro translation catalogue (21 entries)

en: Status
ro: Stare

en: Delete
ro: Șterge

en: Submit
ro: Trimite

en: Author
ro: Autor

en: Enabled
ro: Activat

en: Yes
ro: Da

en: No
ro: Nu

en: Edit
ro: Editați

en: Settings
ro: Setări

en: View
ro: Afişează

en: Updated
ro: Actualizat

en: Created
ro: Creat

en: Authored by
ro: Autor

en: Other
ro: Altele

en: published
ro: publicat

en: Sort Order
ro: Ordine de sortare

en: Changed
ro: Schimbat

en: Oldest first
ro: Cele vechi primele

en: not published
ro: nepublicat

en: Review
ro: Verificare

en: Newest first
ro: Cele noi primele
