Reviews (2.0.0-beta1) - en to is translation catalogue (16 entries)

en: Status
is: Støða

en: Delete
is: Strika

en: Submit
is: Lat inn

en: Author
is: Høvundur

en: Enabled
is: Virkjað

en: Yes
is: Ja

en: No
is: Nei

en: Edit
is: Broyt

en: Settings
is: Setingar

en: View
is: Vís

en: Updated
is: Dagført

en: Created
is: Stovnað

en: Authored by
is: Skrivað hevur

en: Other
is: Annað

en: published
is: útgivið

en: not published
is: ikki útgivið
