Revision Extras (1.0.0-rc1) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Body
be: Тэкст

en: Subject
be: Тэма

en: Email
be: Адрас E-mail

en: Node Types
be: Тыпы матар'ялаў

en: General
be: Агульны
