Revision Extras (1.0.0-rc1) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Body
ca: Cos

en: Subject
ca: Assumpte

en: Email
ca: Correu electrònic

en: Node Types
ca: Tipus de node

en: Node Type
ca: Tipus del node

en: Media Types
ca: Tipus Mèdia
