Revision Extras (1.0.0-rc1) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Body
da: Brødtekst

en: Subject
da: Emne

en: Email
da: E-mail

en: Node Type
da: Indholdstype

en: General
da: Generelt

en: Media Types
da: Medietyper
