Revision Extras (1.0.0-rc1) - en to nl translation catalogue (8 entries)

en: Body
nl: Inhoud

en: Subject
nl: Onderwerp

en: Email
nl: E-mail

en: Node Types
nl: Nodetypen

en: Node Type
nl: Inhoudstype

en: General
nl: Algemeen

en: Excluded fields
nl: Uitgesloten velden

en: Media Types
nl: Mediatypes
