Revision Extras (1.0.0-rc1) - en to pl translation catalogue (5 entries)

en: Body
pl: Treść

en: Subject
pl: Tytuł

en: Node Types
pl: Typy węzłów

en: Node Type
pl: Typ węzła

en: General
pl: Ogólne
