Revision Extras (1.0.0-rc1) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Body
tr: Gövde

en: Subject
tr: Konu

en: Email
tr: E-posta

en: Node Types
tr: Düğüm Türleri

en: General
tr: Genel

en: Media Types
tr: Medya Türleri
