Revision Extras (1.0.0-rc2) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: Body
he: תוכן

en: Subject
he: נושא

en: Email
he: דוא"ל

en: Node Type
he: סוג פריט תוכן

en: General
he: כללי
