Revision Extras (1.0.0-rc2) - en to hu translation catalogue (6 entries)

en: Body
hu: Törzs

en: Subject
hu: Tárgy

en: Email
hu: E-mail

en: Node Types
hu: Tartalomtípusok

en: Node Type
hu: Tartalomtípus

en: General
hu: Általános
