Revision Extras (1.0.0-rc2) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: Body
it: Corpo

en: Subject
it: Oggetto

en: Email
it: E-mail

en: Node Type
it: Tipo di nodo

en: General
it: Generale

en: Media Types
it: Tipi di contributo mediale
