Revision Extras (1.0.0-rc2) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Body
sk: Text

en: Subject
sk: Predmet

en: Email
sk: E-mail

en: Node Types
sk: Typy uzlov

en: General
sk: Všeobecné
