Revision Extras (1.0.0-rc2) - en to uk translation catalogue (8 entries)

en: Body
uk: Вміст

en: Subject
uk: Тема

en: Email
uk: Електронна пошта

en: Node Types
uk: Типи матеріалу

en: Node Type
uk: Тип матеріалу

en: General
uk: Загальне

en: Media Types
uk: Типи медіа

en: Media Type
uk: Тип носія
